Více informací o FoodOfLove

Stranka Obrazek Vice informaci o FoodOfLove - Více informací o FoodOfLove

FoodOfLove je magazín, který se zaměřuje na informace o alternativním a zdravém životním stylu. Najdete zde spoustu užitečných informací například o RAW stravování, veganství a půstu. Mimo jiné si můžete pročíst články o osobním rozvoji, vztazích a seberealizaci. Jednoduše vše, co potřebujete vědět, pokud vás již nebaví váš současný zdravotní, příjmový a psychický stav.

Pojďme si shrnout co vše najdete na našem webu FoodOfLove.cz.

Informace o alternativním stravování

Již vás nebaví každý den na oběd maso a brambory? Mrkněte na informace o alternativách. Nebojte se zkusit veganskou stravu, raw food, low carb, keto, nebo přerušovaný půst. Že zatím nevíte, o co se jedná a jak na to? Máme pro vás několik shrnujících článků na tyto témata.

Kurzy a přednášky o seberozvoji

Čistota = půl zdraví. Jenže nejen čistota fyzická kolem vás, ale také čistota ve vaší mysli. Ale jak na to? K tomu vám pomohou mnohé přednášky a kurzy na různá témata, díky kterým si ujasníte priority, lépe si organizujete váš každodenní život a třeba i urovnáte rozházené rodinné a pracovní vztahy. Existují i kurzy, které vás naučí tzv. vypnout, oprostit se od každodenního stresu a soustředit se na to nejdůležitější. Jedná se o Mindfulness přednášky. I ty najdete na našem webu FoodOfLove.cz.

Jaká témata byste na našem webu dále chtěli vídat? Máte nějaký tip na článek? Klikněte v menu na kontakt, kde najdete kontaktní formulář a dejte nám to co nejdříve vědět.

Těšíme se,

Tým

FoodOfLove.cz