Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Vítejte ve Food of Love

Přinášíme spojení osvěty ve stravování s klubem osobního rozvoje v Praze. Věříme, že u nás naleznete uzdravení a nasycení nejen pro Vaše tělo, ale i Duši, protože do všeho, co děláme, vkládáme naši upřímnou lásku a péči.

Kdo jsme? Proč raw food? Co dál pro vás děláme? Náš team Budoucnost

Kdo jsme?

Food of Love spojuje vynikající zdravé jídlo a osobní rozvoj. V Praze máme klub Evy Kavkové, kde pořádáme řadu seminářů, kurzů a přednášek na mnohá témata, jejichž výčet najdete v záložce Akce a Kurzy. Syrová strava, léčení skrze jídlo a vodu, růst, vztahy a ženství jsou naše hlavní témata, čas od času u nás ale najdete i nějaký seminář zaměřený na posvátnou geometrii, nebo různé druhy uměleckých technik.

Proč raw food?

Vitariánství je způsob stravování založen na konzumování živé, tepelně a chemicky neupravené, rostlinné stravy - ovoce, zeleniny, bylin, ořechů, semínek, mořských řas, luštěnin a obilnin. Když se ve stravě vyhneme vaření, pečení, smažení, masu, mléku, cukru a lepku, dosáhneme lepšího využití a trávení živin a zvýší se tak přínos potravin pro naše tělo. I přes zdánlivou jednoduchost, máme možnost vytvářet neočekávané kombinace chutí, ze kterých se plnohodnotně nasytíte. 

Raw food má úžasný léčivý potenciál. Startuje imunitu a očistné procesy, tělo se detoxikuje, zkvalitňuje se složení krve a následně i všechny orgány. Víme totiž, že se každý orgán přirozeně neustále obnovuje, staré buňky se odplavují, a díky novým informacím ze stravy se tvoří nové buňky o něco kvalitnější než ty staré. Právě pro toto se v mnoha zdrojích uvádí syrová strava jako lék na různá onemocnění, dokonce onemocnění rakovinou. Není to však jen lék fyzických nemocí, pomáhá zlepšit i harmonii psychickou.


Co dál pro vás děláme?

Jsme místem pro setkávání a propojování. Lidí, znalostí, radosti, a vůbec všeho se vším. Nabízíme množství akcí, seminářů, workshopů a setkání v Praze, stejně tak jako zájezdy a kurzy po celém světě. Svou akci u nás můžete uspořádat i Vy, ať už soukromou, či veřejnou. 

Naším hlavním tématem, od kterého se odvíjí většina setkání i kurzů je celostní pojetí harmonie našeho těla a duše - jak žít život v bohatství, jak v sobě obnovit schopnost intuice a stát se pánem svého života. K tomu nám dopomáhá otevřenost, láska a živá strava. A kdy se člověk může opravdu považovat za bohatého? 


Náš team

Eva
Vizionářka, průkopnice v raw stravě v Česku, koučka, spisovatelka a majitelka restaurace Food of Love

Žanet
Happiness managerka, asistenka. Stará se o web, sociální sítě a komunikaci. 

Šárka
Background podpora. Aby jí ale v kanceláři nebylo smutno, můžete ji potkat jako velvyslance na nejrůznějších akcích :) 

Budoucnost

Naše vize je v tomto 'malém' měřítku Food of Love zprůchodnit nový model podnikání s bohulibým konceptem a rozvíjet jej dál. Inspirovat tím další podnikatele a do každého okresu přinést hravou formu pohlazení pro tělo i duši. 

Eva Kavková, zakladatelka projektu, již přes deset let připravuje koncept vesnice, která je místem pro vzdělávání, oddych a podporu našeho pravého poslání, které každý máme. Projekt se realizuje v Jablonečku a je v tuto chvíli již v přípravách a realizační fázi, brzy zveřejníme vizualizace, předpokládané otevření je do tří let. Náš program již podporuje všechny aktivity, které se v Jablonečku rozvinou do světové úrovně. Pro toto prostředí se proto Eva spojuje se špičkami v oboru, jako je Vladimir Megre, Valerij Sinelnikov, Brandon Bays a postupně připravuje půdu pro společné tvoření tolik potřebné k růstu celé planety.


Rezervujte si u nás místo Chcete mít u nás svou akci?

Kam dál?

Menu Pražské akce Eshop 
Facebook
Instagram
YouTube
Happy Cow
Trip Advisor
Napište nám
Praha 603 971 931
Ostrava 558 111 134
Newsletter
Aplikace