Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Vítejte ve Food of Love

Přinášíme spojení veganského a raw jídla s klubem osobního rozvoje v Praze a Ostravě. Věříme, že u nás naleznete uzdravení a nasycení nejen pro Vaše tělo, ale i Duši, protože do všeho, co děláme, vkládáme naši upřímnou lásku a péči.
V Ostravě nás najdete v Nová Karolina parku, tedy skleněném atriu před obchodním centrem, kde máme restauraci s klubovými aktivitami a v Praze v rezidenci U Zvonařky, kde máme náš klub.

Kdo jsme? Proč raw food? Co dál pro vás děláme? Náš team Budoucnost

Kdo jsme?

Food of Love spojuje vynikající zdravé jídlo a osobní rozvoj. V Praze máme klub U Zvonařky, kde pořádáme řadu seminářů, kurzů a přednášek, a nabízíme cateringové služby v oblasti raw a veganské stravy. V Ostravě poté máme raw & vegan restauraci s bohatým přesahem. Food of Love jsme poprvé otevřeli v říjnu 2016 a v červnu 2017 se k pražské pobočce přidala pobočka ostravská. To díky spolupráci Evy Kavkové s Ivanou Rütel a Zlatou Holušovou. Ostravskou pobočku jsme otevřeli v Karolina Parku, takže jsme snadno dostupní, s možností parkování i venkovního posezení s fontánkou, stejně jako v Praze.

Mimo jídlo, které léčí tělo, a aktivity, které léčí duši, a které tvoří kostru celého podniku, cítíme jako důležité vyzdvihnout atmosféru, kterou jako tým v restauracích vytváříme, a která tuto kostru vyplňuje. Dáváme si velmi záležet na dobrých vztazích nejen k zákazníkům, ale i mezi sebou. Náš úsměv není nikdy falešný, protože když nás něco trápí, vždy se navzájem podržíme. Food of Love pro nás není zaměstnání, ale poslání, svou práci milujeme a věříme, že to snadno pocítíte :)


Proč raw food?

Vitariánství je způsob stravování založen na konzumování živé, tepelně a chemicky neupravené, rostlinné stravy - ovoce, zeleniny, bylin, ořechů, semínek, mořských řas, luštěnin a obilnin. Když se ve stravě vyhneme vaření, pečení, smažení, masu, mléku, cukru a lepku, dosáhneme lepšího využití a trávení živin a zvýší se tak přínos potravin pro naše tělo. I přes zdánlivou jednoduchost, máme možnost vytvářet neočekávané kombinace chutí, ze kterých se plnohodnotně nasytíte. 

Raw food má úžasný léčivý potenciál. Startuje imunitu a očistné procesy, tělo se detoxikuje, zkvalitňuje se složení krve a následně i všechny orgány. Víme totiž, že se každý orgán přirozeně neustále obnovuje, staré buňky se odplavují, a díky novým informacím ze stravy se tvoří nové buňky o něco kvalitnější než ty staré. Právě pro toto se v mnoha zdrojích uvádí syrová strava jako lék na různá onemocnění, dokonce onemocnění rakovinou. Není to však jen lék fyzických nemocí, pomáhá zlepšit i harmonii psychickou.


Co dál pro vás děláme?

Kromě klasické restaurace jsme také klubem, místem pro setkávání a propojování. Lidí, znalostí, radosti, a vůbec všeho se vším. Nabízíme množství akcí, seminářů, workshopů a setkání přímo v restauraci v Ostravě, nebo v našem klubíku v Praze, stejně tak jako zájezdy a kurzy po celém světě. Svou akci u nás můžete uspořádat i Vy, ať už soukromou, či veřejnou. Nabízíme náš prostor i pro oslavy a meetingy. 

Naším hlavním tématem, od kterého se odvíjí většina setkání i kurzů je celostní pojetí harmonie našeho těla a duše - jak žít život v bohatství, jak v sobě obnovit schopnost intuice a stát se pánem svého života. K tomu nám dopomáhá otevřenost, láska a živá strava. A kdy se člověk může opravdu považovat za bohatého? 


Náš team

Eva
Vizionářka, průkopnice v raw stravě v Česku, koučka, spisovatelka a majitelka restaurace Food of Love

Žanet
Happiness managerka, asistenka. Stará se o web, sociální sítě a komunikaci. 

Šárka
Background podpora. Aby jí ale v kanceláři nebylo smutno, můžete ji potkat jako velvyslance na nejrůznějších akcích :) 

Ivana
Provozní a duše ostravské restaurace, také tvůrkyně interiéru

Petr
Mistr svého řemesla, kuchař se zkušenostmi a fantazií, že budete koukat :) - Ostrava

Renča
Kuchařka a kouzelnice. - Ostrava

Šárka
Obsluhuje naše hosty a plní jim přání. Také tvoří dortíky a jiné pochoutky pro vaše smysly. - Ostrava 

Eva

Tvoří sehranou dvojku spolu se Šárkou. Říká: "Snažím se starat o pohodlí a spokojenost naších hostů, tak jak by to bylo příjemné mně." - Ostrava


Budoucnost

Naše vize je v tomto 'malém' měřítku Food of Love zprůchodnit nový model podnikání s bohulibým konceptem a rozvíjet jej dál. Inspirovat tím další podnikatele a do každého okresu přinést hravou formu pohlazení pro tělo i duši. Uvažujeme i o konceptu franšíz.

Eva Kavková, zakladatelka projektu, již přes deset let připravuje koncept vesnice, která je místem pro vzdělávání, oddych a podporu našeho pravého poslání, které každý máme. Projekt se realizuje v Jablonečku a je v tuto chvíli již v přípravách a realizační fázi, brzy zveřejníme vizualizace, předpokládané otevření je do tří let. Náš program v Nerudovce již podporuje všechny aktivity, které se v Jablonečku rozvinou do světové úrovně. Pro toto prostředí se proto Eva spojuje se špičkami v oboru, jako je Vladimir Megre, Valerij Sinelnikov, Brandon Bays a postupně připravuje půdu pro společné tvoření tolik potřebné k růstu celé planety.


Rezervujte si u nás místo Chcete mít u nás svou akci?

Kam dál?

Menu Pražské akce Eshop 
Facebook
Instagram
YouTube
Happy Cow
Trip Advisor
Napište nám
Praha 603 971 931
Ostrava 558 111 134
Newsletter
Aplikace