O našem magazínu

Stranka Obrazek O nasem magazinu - O našem magazínu

Magazín o zdraví foodoflove.cz byl vytvořen pro poskytování informací o zdraví. Najdete zde informace o různých událostech, kurzech, vzdělávání, alternativních způsobech stravování, ale také třeba zajímavou diskuzi o raw stravě, půstech a osobním rozvoji.

Proč byste měli číst náš magazín o zdraví?

1. U nás najdete mnoho informací o alternativním stravování.

Zajímají vás přerušované půsty, raw strava, veganské stravování, apod.? Tak to jste pak na správném místě. Máme spousty článků o alternativních způsobech stravování. Najděte i ten svůj.

2. Seznamy kurzů a akci

Nechcete zmeškat žádnou důležitou akci v okolí? Mrkněte na náš aktualizovaný seznam všech podstatných akcí týkajících se osobního rozvoje, zdraví, stravování a psychické pohody.

3. Články o osobním rozvoji

Že vás nezajímají informace na úrovni Kiosakiho Bohatého Táty? Tak takovéto vágní informace tady opravdu nečekejte. Jdeme na dřeň. Pokud už máme nějaký článek, najdete zde vše podstatné včetně zdrojů na více informací. Přesvědčte se sami.

4. Partnerské vztahy

Nerozumíte si s dlouhodobým partnerem a nevíte co s tím? Buď mrkněte na seznam kurzů o sebe rozvoji a vztazích, nebo začněte alespoň našimi články o souznění s druhou osobou.  Jak na to? Jak komunikovat s ostatními lidmi v rodině, na pracovišti a i jinde tak, aby zbytečně nevznikaly konflikty? I na to vám pomůžeme najít odpověď.

Vítejte na našem webu o zdraví.

Váš FoodOfLove.cz