Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Výklady snů a pochopení

08.07.2020 - 31.12.2020, Eva Kavková

Přihlásit se

INDIVIDUÁLNÍ KURZ, termíny po domluvě
Co nám přináší poznání přes sny? Sny jsou sonda do našeho (ne)vědomí, je to informační kanál, skrz který, pokud ho správně interpretujeme, můžeme dojít k zajímavým zjištěním. Mohou nám pomoci rozklíčovat naši minulost, pochopit přítomnost a poodhalit budoucnost. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Sen nás propojuje s moudrostí těla a řečí našeho podvědomí. 
Je to cesta, kterou se můžete naučit číst své podvědomí, tudíž pravému záměru duše. Ten je z různých důvodů mnohdy zastřen strachy…  a bohužel mnohdy je to strach žít život naplno.

Interpretace snů je jeden z nejspolehlivějších způsobů, jak pochopit sám sebe a napojit se na “vnitřní kompas”. Pracuji s tématem snové interpretace 14 let, pro sebe, ale zejména na kurzech a v osobních konzultacích. Je to z mé zkušenosti naprosto dokonalé vodítko pro pochopení svého stavu vědomí, ale když požádáte, lze dostat i jasné řešení situace.

Můžete toto brát jako kurz do svého (ne)vědomí.

Interpretace snu jsem v tuto chvíli stanovila na hodnotu 200 Kč za sen.
Pokud máte zájem, pište mi na eva@jidlolasky.cz. 
Vždy v nejsprávnější moment odpovím. 

Pro hlubší rozbor a práce nejen se sny nabízím také osobní konzultace v hodnotě 800 korun za hodinu, vhodnou délku sezení nastavíme společně, napište mi přes tlačítko "Přihlásit se" :)


Krásné vědomé sny.

Eva Kavková

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište nám
Telefon 603 971 931
Newsletter
Aplikace