OGX FENIX™ Creamy Vanilla

2 250,00 Kč
S DPH

Výživný šejk s bioaktivními živinami a bílkovinami, které vám pomohou získat výživu, kterou potřebujete ke zhubnutí, nebo se cítit skvěle.

FENIX je náš exkluzivní šejk pro zdravou výživu a kontrolu váhy. Kombinuje koncentrované syrovátkové bílkoviny spolu s vitamíny, minerály, prebiotickou vlákninou a houbou ganoderma. Dejte si tento lahodný šejk každý den, aby vám pomohl zhubnout a získat dobrou výživu.

Pozor, není pro vegany!

Počet

VYUŽÍTÍ A VÝHODY:

 • - 13 g koncentrátu syrovátkové bílkoviny bez geneticky modifikovaných potravin -
 • pomáhá omezit hlad a podporuje tvorbu sval
 • - 3 g probiotické vlákniny - klinicky studovaná vláknina, podporuje dobré trávení
 • - Pouze 7 g přírodního cukru
 • - Obsahuje Ganodermu
 • - Obsahuje celé spektrum aminokyselin s rozvětveným řetězcem
 • - Vitamíny a minerály
 • - Poskytuje tři důležité elektrolyty - sodík, draslík a chlorid
 • - Nízkotučný
 • - Bezlepkový
 • - Podporuje trávicí systém
 • - Podporuje imunitní systém
 • - Obsahuje méně sacharidů než jiné značky
 • - Balené s proteinem, výživou a chutí
 • - Jednoduché
 • - Rychlé
 • - Cenově dostupné

CO TO DĚLÁ?

OgxFENIX TM nabízí pohodlné, rychlé a výživné jídlo, které vám pomůže ušetřit peníze a udržet nebo snížit hmotnost. Šejk obsahuje 120 kalorií nebo 250, pokud je smíchán s mlékem podle pokynů, poskytne vám vyvážené jídlo, které vám pomůže snížit nebo udržet vaši hmotnost.

Balení obsahuje vlastní patentovanou směs bílkovin, vlákniny a živin přinášející Poklady Země ve skvělém, chutném krémovém šejku!

Proč syrovátkový protein?

Syrovátková bílkovina má vysokou biologickou hodnotu, což znamená, že plně využívá podíl absorbovaného proteinu, který je v těle pro udržení a růst. Syrovátkový protein je také jedním z nejbohatších zdrojů leucinu, esenciální a rozvětvené aminokyseliny, která spouští základní syntézu svalových proteinů. Syrovátková bílkovina je odborníky považována za vynikající zdroj bílkovin, mnoho klinických studií poukazuje na jeho výhody pro podporu a údržbu svalové hmoty. Studie naznačují, že syrovátkový protein může být prospěšný po cvičení a může přispět k podpoře zvýšení krevní hladiny aminokyselin a tvorbu svalových proteinů. Syrovátkový protein byl také studován na metabolismus, chuť k jídlu a další aspekty těla, a obsahuje aminokyseliny s větvenými řetězci důležité pro zdraví svalů.

Hlavní přísady:

Syrovátkový proteinový koncentrát - vynikající biologická bílkovina, která pomáhá růstu svalové hmoty, tlumí hlad a dodá tělu chutnou výživu rychle.

OgxFENIX TM využívá sílu přírody k dosažení výsledků. A hlavně, náš protein neobsahuje geneticky modifikované potraviny, což znamená, že nepochází z krav, u kterých byl použit růstový hormon.

Fibersol® / Resistance Maltrodextrin – vláknina pro zdravé zažívání. Podle národního informačního centra střevních nemocí má 60 až 70 miliónů Američanů problémy se zažíváním. Naše střevní (zažívací) zdraví může být ovlivněno tím, že se sníží fyzická aktivita, stresem, konzumací alkoholu a užíváním antibiotik a léků bez předpisu. Probiotická vláknina v tomto šejku podporuje zdravé probiotické bakterie ve střevě, podporuje zdraví trávicího traktu a jeho imunitu.

Sušený třtinový sirup - pouze 7 g organické sušené třtiny, to je kombinace glukózy (pro energii) a fruktózy.

Sodík a draslík - obsahuje mořskou sůl, která má méně sodíku než jiné značky. Šejk obsahuje elektrolyty sodíku a draslíku na podporu dobrého zdraví.

Ganoderma houbový prášek – přináší výhody silné Ganodermy v každém šálku.

Věděli jste?

Pouze 44% dospělých snídá denně. Vynecháním snídaně se může zpomalit váš metabolismus a můžete přibývat na váze. 

Pro ty, kteří jedí snídani, jsou běžné studené obiloviny(cereálie) nebo jiné pokrmy s velkým množstvím uhlohydrátů a nízkoproteinové jídlo jako jsou bagely, muffiny, toasty.

Tyto potraviny s vysokým obsahem uhlohydrátů mohou vést ke zvýšení krevního cukru, kvůli kterému pak máme větší hlad, než když jíme snídani se správným množstvím bílkovin, jako je namícháno právě v ogxFENIX TM. Studie ukazují, že správné výživné jídlo obsahující syrovátkovou bílkovinu pomůže řídit hladinu cukru v krvi a podpořit dobré zdraví.

Jak mám ogxFENIXTM používat?

Smíchejte 1 odměrku s 300 ml nízkotučného mléka či mléka bez tuku a užijte si to!

9 ks