• Nové
  • Balení

Novoroční balíček - 2 knihy za 1

390,00 Kč

Namísto 560,00 Kč

S DPH

Nenechte si ujít tento unikátní balíček dvou knih, které Vám pomůžou při povznesení do vyšších vibrací! Kombinace duševní i fyzické potravy je úžasným potěšením pro Vaše zdravé psýché. 

Tento balíček obsahuje

Žena, která toužila být „silná“ aneb syndrom české Amazonky
170,00 Kč
x 1
Tajemství syrové stravy
390,00 Kč
x 1
Počet

Žena, která toužila být „silná“ aneb syndrom české Amazonky

Tento autentický příběh pomáhá nahlédnout do podvědomí ženy, která se vyčerpává k smrti být tou nejlepší ženou, matkou a milenkou, stále se diví, proč se její realita tolik liší od jejího ideálu. Nejen, že zvědomuje a objasňuje tyto symptomy, které jsou nám tolik povědomé, ale hlavně pomáhá praktickými kroky k obnovení ženského kreativního potenciálu v ženě tvořitelce. Současně osvětluje i mnoho otázek jejímu muži, který nejen že vedle ní „usychá“, ale ani nedovede pochopit, jaké je to pro ni utrpení, být takto lapená v generacemi předávanými vzorci.

Kniha v sobě obsahuje i praktickou část nazvanou Lexikon metod a pomůcek pro vnitřní rovnováhu. Je totiž přirozené, že se občas vychýlíme z naší rovnováhy a kniha pomáhá uchopit to, jak se do ni zpět navracet.

Tajemství syrové stravy

Kuchařka Tajemství syrové stravy vám přináší unikátní výběr jídel připravovaných podle principů veganské raw stravy. Jedná se o nejnovější trend přístupu k přípravě jídel a životu. Raw (nebo také vitariánská) kuchyně pracuje pouze s přírodními surovinami rostlinného původu, které se zpracovávají za syrova. Budete překvapeni, co vše je možné vytvořit, a jak skvěle jídla chutnají a vypadají. 

5 ks