Žena, která toužila být „silná“ aneb syndrom české Amazonky

170,00 Kč
S DPH

Kniha samotné Evy Kavkové, průkopnicí raw stravy v Česku, majitelky restaurace Food of Love, maminky a úspěšné podnikatelky. Přečtěte si její příběh, doplněný o vysvětlení a ponaučení z lekcí, kterých se jí v životě dostalo, a kterých se dostává i mnohým dalším ženám, které touží být silné.

Počet
Není skladem

Tento autentický příběh pomáhá nahlédnout do podvědomí ženy, která se vyčerpává k smrti být tou nejlepší ženou, matkou a milenkou, stále se diví, proč se její realita tolik liší od jejího ideálu. Nejen, že zvědomuje a objasňuje tyto symptomy, které jsou nám tolik povědomé, ale hlavně pomáhá praktickými kroky k obnovení ženského kreativního potenciálu v ženě tvořitelce. Současně osvětluje i mnoho otázek jejímu muži, který nejen že vedle ní „usychá“, ale ani nedovede pochopit, jaké je to pro ni utrpení, být takto lapená v generacemi předávanými vzorci.

Kniha v sobě obsahuje i praktickou část nazvanou Lexikon metod a pomůcek pro vnitřní rovnováhu. Je totiž přirozené, že se občas vychýlíme z naší rovnováhy a kniha pomáhá uchopit to, jak se do ni zpět navracet.

"Dnes v noci jsem přečetla Tvou knihu. Je dokonalá. Popsala jsi tam tolik z mého života… Cítím k Tobě obdiv, úctu, hluboký respekt a lásku. Děkuji, co děláš pro ženy a svět." - čtenářka Dagmar